ASLANAPALILAR HALEP HALKI İÇİN SEFERBER OLDU

  • 10 Ocak 2017
  • ASLANAPALILAR HALEP HALKI İÇİN SEFERBER OLDU için yorumlar kapalı
  • 2.824 kez görüntülendi.

Aslanapa Belediyesi ve İ.H.H. Derneği tarafından organize edilen yardım kampanyası başlatılmışdır. Halep’te yaşanan acıların bir nebze olsun sarılması için düzenlenen UN,  yardım kampanyasından 10 gün içerisinde toplanan 1 tır dolusu  UN yardım malzemesi dualarla yola çıktı.
Cumhuriyet Meydanı’nda Belediye Başkanımız Asaf AKAR  ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen programda  bir konuşma yaparak, Aslanapa halkımızın bu tür organizasyonlardaki hassasiyetine vurgu yaptı. Belediye Başkanımız Asaf AKAR “Bugün Aslanapa halkımız ve köylerimiz bir kez daha göstermiştir ki nerede mazlum, mağdur ve çaresiz insan varsa hiç çekinmeden yardım elini uzatmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Filistinli kardeşlerimiz için, Bosna’da savaş mağduru insanlarımız ,Bayır Bucak Türkmenler için yardım kampanyaları düzenlemiş, ilçe halkımızın desteğini almıştık. Aslanapa Belediyesi olarak yardım çığlıklarına sessiz kalmadık ve bundan sonrada kalmayacağız. Hayır sever ilçe halkımız ve köylerimiz ile mazlum toplumlar arasında köprü olmaya devam edeceğiz.  
Yapılan duanın ardından yardım tırlarının önünde hatıra fotoğrafı çektirildi ve araç Suriye’ye doğru yola çıktı.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


İstanbul escort